top of page
Gradient_edited.jpg

Вогнищеві

Цього року нова локація табору диктує нові умови. 

Оскільки Острів є зовсім необжитим, і є майже заповітною територією - природа там дуже чуттєва до вогню


В попередні роки на звичній локації Табору нам допомагали місцеві лісники, вони чергували на своїй невеликій пожеженій машинці. І ми могли бути спокійними, бо з нами були професіонали своєї справи. Але цього року доїзду на територію нема - є тільки доплив (It is an island, baby!). 


Відповідно не буде пожежної машини і відповідальних лісників. Тому ми прийняли рішення повністю обмежити можливість індивідуальних вогнищ на всій території Табору. 


Замість власних невеликих вогнищ, ми організовуємо кілька великих спільних локацій з вогнем, де поруч будуть Самокухні. Це точки в яких стоятимуть мангали спільного користування, поруч буде склад дрів. Тут можна буде готувати всі ваші ніштячки. 


Окремо буде вогнищева - велике затишне місце з ватрою, шоб посидіти біля вогню, позалипати, поспівати, і шо там ше роблять біля ватр. 


Космо Десант періодично буде проводити обхід Табору, і в разі виявлення окремих власних вогнищ ми без обговорення будемо їх заливати і дуже ввічливо і культурно (або ні) проводити роз’яснювальну роботу. 


Власних вогнищ в Таборі цього року НЕ БУДЕ, лише спільні вогнища у відведених місцях.

bottom of page