top of page
Gradient_edited.jpg

Електронна сцена

Плануються сольні виступи музикантів, а також джем, на якому вони будуть експерементувати в живу разом, дихаючи і надихаючи разом із вами.


Безтурботна мрійливість, відсторонене споглядання, наївність та містичність, райдужна екстатичність та медитативний мінімалізм. Такі, інколи полярні типи енергій конвертуються у імпровізовані саундскейпи, народжені симбіозом модульного синтезу та іншого дивного музичного приладдя. Мовою жанрів це можна назвати light ambient/cartoon groove/experimental electronic.Loadedsylph - сольний проект Іллі Кожухаря, автора бренду eurorack модулів Sylph Modular та учасника імпровізаційного електронного дуету Vestibule, гравшого лайви на 20ft radio, Osten-Saken festival, Master Club. Сцена Космос Табору стає відправною точкою для сольних виступів виконавця.

Послухати


Ocheret - це електронний проект київського музиканта Романа Сліпченка, який працює переважно з модульними синтезаторами та пише й грає наживо глибокий ембіент / дрон з експериментальним відтінком.

Послухати


Konstantin.Poveda - перформер, виконуючий drone, dark ambient тa noise на модульному синтезаторі.

Послухати


Robotech- київській диск-жокей зацікавився електронною музикою ще наприкінці 90-х років, будучи учнем молодшої школи. У середині 00-х почав робити перші спроби у зведенні міксів, але розпочав кар‘єру диск-жокея лише у 2009 році під псевдонімом Genesis, будучи студентом першокурсником. Грав переважно drum-n-bass та hard techno (schranz) На сьогодні артист постійно експериментує зі своїм саундом, віддає перевагу заворожуючому звучанню hypnotic techno в поєднанні з жорсткими бітами hard techno.

Послухати


äsc3ea [es 'tse: a]

Емма Грюнвальд Хамзаєва — аудіовізуальна мисткиня та музикант, яка проживає в Києві (народилась в Азербайджані / Баку).

Під псевдонімом äsc3ea [ес ц'е а], Емма створює експериментальну музику, досліджуючи такі теми як ментальне здоров'я, когнітивний дисонанс та розлади сну, а також робить візуали, використовуючи таки медіа, як генеративне мистецтво, штучний інтелект, дизайн та фотомистецтво.

Дослідити


Сценою опікується Михайло

bottom of page