top of page
Gradient_edited.jpg

Спорядження космонавта

Космос табір - це про жагу до пізнання, створення, участь, та кайф від чистого пісочку на Київському морі. Ми рішуче виступаємо проти споживацької більшості = ніяких пластикових вушних паличок, вологих серветок, шампунів з кератином, одноразових приборів та іншої хуні, придуманої маркетологами для підтримки homo consumers.


До спорядження топового Космонавта входить:


Скафандр –  неординарний костюм, знайдений на секонд хенді або зроблений зі старих шмоток та космічні мешти, переважно із довговічних матеріалів типу як Native, чи з легких матеріалів, що розкладаються (бавовна + солома = espadrilles) або бувалі, любимі кроси. Відновлення старого взуття у космічне - вітається!  Розфарбуй їх прикольно, бо всі ходять в чорних або білих кросах, і це вже заїбало! Скафандр має бути максимально ахуєнний та зручний для денсу біля сцени. Також вдень знадобиться космошолом, аби вберегти свідомість від перегрівання.


Екіпа

Космічна надлегка бананка. Всередині носіть все що хочете, але старайтесь уникати пакетів на зіп-локах, краще купіть кейсик чи металеву коробочку для зберігання. Власна попільничка для недопалків (білі цигарки, IQOS, etc.).

Для кемпінгу знадобиться намет, зручний спальник, легкий каремат, можна матрац надувний, бо він і на воді, і в наметі. Дощовик, бо раптом доведеться денсити під дощем!

Власна тарілка, ложка, фляга - must have, бо на Космосі НЕ БУДЕ одноразового посуду.


Набір для гонорового чілу

Колонка + павербанк, окуляри із лінзами рівня “Максимальний чіл”. Зовнішній вигляд в космічному стилі. Нічні елементи, гірлянди та інші пріколи (уникайте одноразових батарейок). Краще використовуй гірлянди та стрічки, які підходять до павербенку, вони на USB. Обов’язкова наявність гамаку і купальнику, бо без цього чіл неможливий.


Пакет чи модний бег для сміття

Космос Табір - це вільна від сміття територія, екосистема якої знаходиться під захистом всіх учасників табору. Відтепер в Космос Таборі смітників та сортувальної станції немає взагалі. Таборяни самі відповідають за збір, зберігання й вивезення сміття згенерованого ними під час перебування. За таким самим принципом як коли ви йдете в гори чи в похід. Тому не забудь пакет чи модний бег, в якому привезеш свої продукти, а назад повезеш своє сміття, назад до Києва. Для органічних відходів буде окрема точка для утилізації.

Хочеш мати біля будинку безкоштовну сортувальну станцію, зробити приємно собі, сусідам та планеті? Ось як це можна втілити. (тут буде лінк)


Їжа + Вода

На Космос таборі буде фуд-корт, але обов’язково подбай про себе додатково: фрукти, овочі та горіхи, важкі вуглеводи.  Старайтесь купувати їжу в упаковці, яка переробляється, а краще продукти взагалі без упаковки. Наприклад, банан не треба пхати в пакєт.

Воду та іншу рідину купуйте із розрахунком 1.5 л/доба для людини (тобто 1 ціла для себе і ще половину того, для пригощання інших космонавтів). На КосмосТаборі буде питна вода, але завжди краще мати свою.


Алко / Тютюн / Деревій

УВАГА!!! На Космос таборіНЕ БУДЕ одноразового посуду, відповідно треба подбати про багаторазовий для себе (просто купіть один раз багаторазовий і в вашому житті буде на одну проблему менше), а ні то будете співати оце на барі.

Все що необхідно для тютюну, особливо це стосується фільтрів – оберіть органічні ось тут, папірці тут. Все, що стосується Деревію, саме по собі органічне, можна знайти тут. Якщо надаєте перевагу трубкам, а не спліфам, то використовуйте дерев’яні.


Протиаварійний комплект

Аптечка (бери те що вам зазвичай необхідно, засоби від алергії, седативні, ентеросорбенти, протизапальні і т.п.) Поклади антисептик - класний з олією - аби не сушити шкіру, або зроби самостійно.


Не купуйте вологі серветки, бо ця річ дуже юзлес та немає користі, яка не переробляється через те, що має в складі пластик. На Космос Таборі будуть рукомийники.


Інші радощі:

Тверде натуральне мило (воно не шкодить грунту та водоймам), зубна паста (запитайте у вашого стоматолога, якою пастою користуватися і він скаже: “Та похуй, головне це чистити зуби, а чим, та хоч водою”), тому краще беріть органічну, вона не так шкодить ґрунту, зубна щітка, краще знайти бамбукову. 


Вушні палички – (це найоб, вони не потрібні людині, насправді), але якщо дуже треба то візьміть бамбукові чи інші органічні.


Контрацептиви – це обов’язково – тут. Сонцезахисні засоби, це теж обов’язково, бо зараз таке сонце, що шкіра дуже страждає, плюс купуйте органічні, так у воду не потрапить хімія – тут.  Захист від комах – тут.

bottom of page