top of page
Без назви-2.png

Шукайте на мапі табору лекторій - саме там будемо з вами знатися.
На чому саме -  читайте далі

11.08 Четвер:

13:00 Воркшоп "КРИ-ВУ-ЛЯ"
 

Боб - майстер столярної справи, син трудовика, проведе прогулянку берегом в пошуках цікавих дерев'яних артефактів, які з часом висохнуть і перетворяться в столярці космосу на торшери, нічники, або просто прикольні елементи декору.

15:00 Дискусія - ВНУТРІШНЯ ЕМІГРАЦІЯ

Звикати до війни небезпечно. Який вплив має інфополе? Свідомо чи несвідомо ми тікаємо від новин, перестаємо зважати на повітряну тривогу. Не втрачати жагу до життя і мотивацію через тиск зовнішнього світу в тяжкі моменти, повертатися з зарядом енергії для боротьби, а не спустошеним від почуття відчаю.

12.08 П'ятниця:

13:00

Заборони та Здобуття - Історія Української типографіки

Іван Цанко - дизайнер шрифтів.

 

Писемність та шрифти формують наше візуальне середовище. Він - людина, яка впливає на це середовище, змінює його, робить цікавіми та більш виразним.

Іван розкаже про писемність, її вагу

у нашому житті. Літери-cимволи змінюють нас, формуючи нашу свідомість, історію та культуру буття.
 

Після лекції відбудеться майстер-клас, де з об’єктів оточення будемо творити нові форми.

Frame 121.png

15:00 ДИСКУСІЯ  -  ЕТИКА ТА ФІЛОСОФІЯ ВІЗУАЛЬНИХ ОБРАЗІВ.

Етична сторона питання візуального відображення реальності. Про силу зображень та про роль уяви в часи війни. Спробуємо визначити межі етичного у візуальному, як нам трактувати страшні картини і чому уява це не лише про реальне.

13.08 Субота:

13:00 Воркшоп "Турнікети"

Воркшоп з першої домедичної допомоги. Розкажемо що робити при пораненні, як накладати турнікети та що входить в тактичну аптечку. Проводять тренінги засновники волонтерської організації UA FirstAid.

upload-892505e7-b984-428c-8c16-56899bf31f12.webp

15:00 Дискусія - УКРАЇНСЬКЕ ЛИХОСЛІВʼЯ.

Як матюкатися державною?

 

Спробуємо колективно дати відповідь на питання, що є українською (діалектною) лайкою, як нам шкодить міт про «соловʼїну» мову, чому матюччя популярніше за прокльони, як вигукова лайка повʼязана з ритуалом, де шукати українську табуйовану лексику та чому декого обурює лозунг перших місяців повномасштабного вторгнення.

19:00 (на заході сонця)
Воркшоп "Як зняти новий тизер для Космосу?"

 

Кожна зйомка відеопроекту це як серія серіалу. Всі схожі одна на одну, тільки жарти інші. Щось схоже на серіал Офіс.

 

Степан, продовжуючи доробок Джозефа Кемпбела, виділив ключові моменти подорожі героя на шляху створення тизеру для Космосу. В суботу він проведе за руку останньою, прем‘єрною серію цього серіалу.

14.08 Неділя:

tild3438-3766-4665-b362-336334333233__2636f436d8e824a403cf.jpg

10:00 Воркшоп "Зачистка" 
 

Сортування сміття - must have елемент повсякденного сучасного життя. Ну ви і так все знаєте😌

На практичному воркшопі "попорпаємося" в смітті (чистому), розглянемо різні види упаковки, розберемося що переробляється, а що ні.

 

Як раз під кінець Космосу в тебе назбиралося сміттячко, якщо хочеш розсортувати зібране - принось його сообою, а також 2 пакета (для сміття що переробляється і для того що ні)

 

П.с: ораніку можна не тащіть, то всьо компост, інша тема👽

bottom of page