top of page

пт, 14 лип.

|

Київ

Heavenphetamine

Цієї п'ятниці на Спаській 13 зазвучить японсько-український психоделічний kraut-punk. Поєднання гіпнотичних ритмів, ретельних текстів, розмаїтої звукової палітри. Потужна мелодійна музика.

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
Heavenphetamine
Heavenphetamine

Час та місце

14 лип. 2023 р., 19:30 – 21:00

Київ, вулиця Спаська, 13, Київ, Україна, 02000

Гості

Про захід

Гурт Heavenphetamine був створений Хірокі і його жінкою Сарою. Після вторгнення росії Хірокі і Сара зробили важливий крок в їхньому житті –  пожертвували майже всі свої заощадження в Україну та вирушити у світове турне, щоб допомогти зібрати більше коштів для зруйнованої війною країни, покладаючись на доброзичливість незнайомців, які приймуть і нагодують їх протягом п’яти місяців під час подорожі Європою. 

Тур був неймовірним, хоч і складним досвідом. Під час виступу в Києві, до них приєднались Євгеній та Кіра. Четверо музикантів пообіцяли записати спільний альбом після туру, який завершився в жовтні 2022 року. Незабаром вони записали у Києві свою найкращу та найамбітнішу роботу на сьогодні. Цей новий альбом виходить влітку 2023 року, після чого відбудеться турне Європою. 

"Співпраця між японськими та українськими митцями є особливою та вартою справою. У минулому Японія вторглася в інші країни, Азії  і поза нею, виправдовуючи себе як «велика імперія». Тоді дві ядерні бомби спустошили Японію, і мільйони людей втратили все. Зараз Україна переживає складні часи. З важкої історії Японії ми навчилися дечого важливого про мир, про роботу в напрямку світлого майбутнього. Це непросто пояснити мовою, але за допомогою музики це можна відчути.

Приходьте відчувати ! 

Квитки

  • Heavenphetamine

    Платіть скільки хочете
    Продаж завершено

Загалом

0,00 ₴

Поділитися

bottom of page