top of page

нд, 10 лип.

|

Kyiv

Listening session на Гоголівській

10 липня на Гоголівській 27 збираємось у гостях Діскультури, Поетики та Machineroom у рамцях днів актуальної культури "Мереживо".

Реєстрацію закрито
Інші заходи
Listening session на Гоголівській
Listening session на Гоголівській

Час та місце

10 лип. 2022 р., 15:00 – 19:00

Kyiv, Hoholivska St, 27, Kyiv, Ukraine, 02000

Гості

Про захід

Чаюватимемо та прослуховуватимемо вініл. Для мереживної сесії  куратор Музичної програми, Звукослав Глінський, обрав маестріту національної культури пані Ніну Матвієнко з Ансамблем Давньої Музики, а також потужну компілу українських артистів «Намалюй мені ніч».

Чайна церемонія - спосіб об’єднати всіх, хто опинився навколо дошки. Поки майстер методично переливає воду, колективна увага збирається на акті перетворення сухого пресованого листя на темну матерію. Увага завжди підсилює чайне дійство. свідомість учасника послідовно, пролив за проливом, переходить на інший рівень буття. Алхімічний експеримент полягає в тому, щоб об’єднати різні елементи, а ще - різних персонажів, в єдиному колі.

А далі - коли стан чайного сп’яніння поглибить чуттєве сприйняття, і серце відкриється до спільного - пірнемо у музичний тріп. Колекція вінілового магазину Діскультура нараховує більше 7000 платівок, і ще майже стільки ж - особисті колекції її працівників. Але жоден обраний альбом не може задовольнити духовні і естетичні запити кожного. Платівка закінчується - і процес продовжується, хтось хоче переслухати сторону Б, хтось не може вимовити слова від перенасичення почуттів. Хтось терміново семплує фрагмент, щоб продовжити процес перетворень. Хтось зачитує зроблені в процесі прослуховування нотатки. 

Чаюватимемо у чайовні-майстерні Поетика, що сусідствує з магазином вінілу Діскультура та студією Machineroom. Питимемо шу пуер Темна Матерія о 15:00, в чотири руки, заварюватимуть Женя Ольговська та Аммуна, кураторки чайної та поетичної природи Гоголівської. 

Потім о 15:45 заваримо свіжі трави Київщини, точно будуть мальви, а ще ферментований вишневий лист. 

Завершимо сесію чаю та вінілу приблизно о 19:00

Квитки

  • Чекін + Внесок на Культуру&ЗСУ

    кількість місць обмежена

    Платіть скільки хочете
    Продаж завершено

Загалом

0,00 ₴

Поділитися

bottom of page