top of page

нд, 04 черв.

|

Київ

Пиріг і Батіг

містерія сучасної української авторської музики

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
Пиріг і Батіг
Пиріг і Батіг

Час та місце

04 черв. 2023 р., 19:00 – 21:00

Київ, проспект Перемоги, 44, Київ, Україна, 03057

Гості

Про захід

4 червня на Кіностудії Довженка – музично-поетичне дійство від "Пиріг і Батіг".  Українська лірика у комплекті з музичними шмаганнями. Щемко, бурхливо та багатогранно. Скрипка, контрабас, перкусія, гітара, гобой, фагот і співана поезія.

"Пиріг і Батіг" – це ніжнотривожне засвоювання мови, акуратна модернізація народного пісенного спадку. Музичне трактування поезії взірців різних років, що дає змогу прослідкувати еволюцію мови з певного періоду. 

"Пиріг і Батіг" представлять декілька поколінь наших культурних героїв. Поруч із представником старої школи Миколою Вороним, якого 1938-го розстріляли з групою селян на Одещині, буде його син Марко – вбитий за рік до смерті батька в урочищі Сандармох. Третю генерацію, вже так зване придушене Відродження, представлять Василь Симоненко і Василь Стус.

Загалом гратимуть композиції на слова Євгена Плужника, Миколи Хвильового, Василя Стуса, Василя Бобинського, Володимира Свідзінського,  Грицька Чупринки, Миколи Вороного, Михайла Драй-Хмари, Майка Йогансена, та інших славних українських поетів і поеток, що були закатовані радянською владою в період з 1921 по 1986 роки.

«‎Наша програма – це музична шана поетам розстріляного Відродження і не тільки. Проходять роки й видно, чому цей спадок лежав якимось певним камінцем, присипаний якимось номенклатурними речами, просувались зовсім інші тези та наративи. Всюди були свої поети. Наш край увесь у рубцях, і їх треба пам'ятати. Коли як не зараз підіймати це все на поверхню?» – Мар'ян Пирожок, засновник та фронтмен гурту.

Де – Кіностудія Довженка, проспект Перемоги 44

Початок – о 19:00, двері відкриваємо о 18:30

Квитки

  • Вхідний квиток

    500,00 ₴
    Продаж завершено

Поділитися

bottom of page