top of page

ср, 14 черв.

|

Kyiv

Mariia&Magdalyna «‎‎Сонячний народ»

музичний театр за поезією Миколи Вінграновського

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
Mariia&Magdalyna «‎‎Сонячний народ»
Mariia&Magdalyna «‎‎Сонячний народ»

Час та місце

14 черв. 2023 р., 19:00 – 20:30

Kyiv, вулиця Кирилівська, вхід з, вулиця Кирилівська, 60, Kyiv, Україна, 04080

Гості

Про захід

14.06 (середа) – новий показ музичної вистави «Сонячний народ» . Прем'єра відбулась у квітні 2023. Над програмою працювали актриси Mariia&Magdalyna, електро музикантка Христина Кірік та візуальна художниця Олена Шикіна.

«Сонячний народ» – це музичний театр, єдність сценічної дії й музики. Ми надихались поезією Вінграновського: він каже про абсолютну спільність. Космологічна поезія про те що ми усі придумуєм собі богів, ділимось на країни, але всі ми ходимо під Сонцем. 

Про поклоніння природі, того що вона божественна і Сонце – це найбільша енергія до якої ми під’єднуємось. Речі, які об’єднують людей на всій планеті – всі ми крутимось навколо Сонця.  Про Україну та всіх українців: ми зараз у вогні, проте Сонце теж постійно горить, але це джерело енергії.

Ця вистава – пошук цієї енергії там, де зараз попелище. Образ самоспалення, щоб життя відновлювалась

«Сонячний народ» – це дослідження сьогодення, через переосмислення минулого і припущення майбутнього.  

В якому світі я хочу жити? Яке майбутнє я обираю створювати? А якщо крім «я» є ще інші, як ми можемо спільно конструювати, створювати світ?  Як ми впливаємо на світ? А як він впливає на нас?

«Сонячний народ» – шлях від темряви до світла.  Наш спільний ритуал.

Коли – 14 червня, середа

Де Collider, вхід з вулиці Кирилівська, 60

Початок – о 19:00, двері відкриваємо о 18:30

Квитки – 400 uah

**

Mariiа&Magdalyna – дует Марусі та Надії, які співпрацюють разом уже 9 років. За весь цей час взяли участь у понад 10 проєктах, були учасницями соціального рейв-бенду «ЦеШо», актрисами театру “ДАХ” а у 2020 запустили спільний проєкт театральних мес Mariiа&Magdalyna. Також мають власну студію "ДАХ-Школа", де на перетині театру, музики та філософії досліджують людину, її почуття та сенси, навчають роботи з тілом та сучасного погляду на акторську гру.

Христина Кірік – саунд-артистка, контрабасистка, кураторка, яка працює в експериментальній та імпровізованій музиці. Закінчила музичний інститут Глієра за спеціальністю джазова контрабасистка та диригент. Христина є співзасновницею музичних проєктів KK4TET і FREEBUTTREE. З останніх років Христина активно займається електронною музикою під псевдонімом yyaii. В березні 2022 року вона доєдналась до Марії Магдалини як контрабасистка та електронна музикантка. Це була повна синергія. 

Олена Шикіна – дизайнерка, мультимедійна художниця. Як дизайнерка, вона створює досвід людини в цифровому середовищі, і досліджує межу між Дизайном та Мистецтвом. Олена співпрацює з українськими митцями, а також з театральним проектом Mariia&Magdalyna, проектуючи візуальний супровід, що генерується і деформується в режимі live, під час перформансів.

Квитки

 • Вхідний квиток

  500,00 ₴
  Продаж завершено
 • Квиток + донейт на переклад

  вхідний квиток + донейт на переклад англійською поезії Миколи Вінграновського

  1 000,00 ₴
  Продаж завершено

Загалом

0,00 ₴

Поділитися

bottom of page