top of page

сб, 10 груд.

|

Київ

СТУС: Перехожий

камерна опера за поезією Василя Стуса

Реєстрацію закрито
Інші заходи
СТУС: Перехожий
СТУС: Перехожий

Час та місце

10 груд. 2022 р., 18:00

Київ, 136, Велика Васильківська, Київ, Україна, 03150

Гості

Про захід

10 та 11 грудня, о 18:00 на сцені театру ДАХ – «Стус: Перехожий».

Це медитативна опера про любов, чесність і шлях людини.

Метою опери є дати прозвучати змістам поезії Василя Стуса, добути з них закладене, відчути за тим його Персону. Це спроба відчитати твори, які вказують шлях до чистоти, людяності і нагадують про служіння своєму призначенню.

Ритм, стиль, сенси, мелодія – у віршах вже все є. «Стус: Перехожий» – це вірші через оптику театру та музики. Контрабас, фортепіано, вокал.

Співтворці та виконавці – актори театру "ДАХ" – Ігор Димов, Володимир Руденко, Софія Баскакова. Вони стверджують, що для них Стус – вчитель, а його вірші – молитви. Вони впевнені в тому, що його тексти мають магічну силу: вказують шлях до чистоти, людяності і нагадують про служіння своєму призначенню.

Драматург, тренер проекту – KLIM, один з визнаних лідерів сучасного авангардного театру, театральний філософ, режисер і драматург, корифей театру "ДАХ", вчитель цілих поколінь дахівської школи.

Серед знайомих Стусівських можна почути виконання, зокрема, таких: “Між світом і душею виріс мур”, “Невже ти народився, чоловіче…”, “Як запалить тебе, багаття, у чорний день?”, “У темінь сну занурюється шлях”.

** Тренер: KLIM Художній керівник: Влад Троїцький Куратор: Андрій Палатний Спів: Софія Баскакова Контрабас, спів: Ігор Димов Фортепіано, спів: Володимир Руденко Композитор: Володимир Руденко

"Долі не обирають… Її приймають – яка вона вже не є. А коли не приймають, тоді вона силоміць обирає нас."

Двері відкриваємо о 17:30

Початок – о 18:00

Тривалість – 80 хвилини

Будь ласка, приходьте завчасно, після початку двері зачиняємо!

Квитки

  • 10.12 Стус: Перехожий

    300,00 ₴
    Продаж завершено
  • 11.12 Стус: Перехожий

    300,00 ₴
    Продаж завершено

Загалом

0,00 ₴

Поділитися

bottom of page