top of page

сб, 29 квіт.

|

Kyiv

Mariia&Magdalyna «‎‎Сонячний народ»

музичний театр шлях від темряви до світла

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
Mariia&Magdalyna «‎‎Сонячний народ»
Mariia&Magdalyna «‎‎Сонячний народ»

Час та місце

29 квіт. 2023 р., 19:00 – 21:00

Kyiv, вулиця Кирилівська, вхід з, вулиця Кирилівська, 60, Kyiv, Україна, 04080

Гості

Про захід

29.04 (субота) – прем'єра музично-перформативного дійства «Сонячний народ» .

«Сонячний народ» – це музичний театр, шлях від темряви до світла. Спроба прийняти сьогодення, через переосмислення минулого і припущення майбутнього. Ми надихались поезією Вінграновського: він каже про абсолютну спільність. Космологічна поезія про те що ми усі придумуєм собі богів, ділимось на країни, але всі ми ходимо під Сонцем.

Над програмою працювали актриси Mariia&Magdalyna, електро музикантка yyaii та візуальна художниця Олена Шикіна.

«Сонячний народ» – це дослідження. В якому світі я хочу жити? Яке майбутнє я обираю створювати? А якщо крім «я» є ще інші, як ми можемо спільно конструювати, створювати світ?  Як ми впливаємо на світ? А як він впливає на нас? 

Про поклоніння природі, того що вона божественна і Сонце – це найбільша енергія до якої ми під’єднуємось. Речі, які об’єднують людей на всій планеті – всі ми крутимось навколо Сонця.  Про Україну та всіх українців: ми зараз у вогні, проте Сонце теж постійно горить, але це джерело енергії.

Ця вистава – пошук цієї енергії там, де зараз попелище. Образ самоспалення, щоб життя відновлювалась

Коли – 29 квітня, субота

Де Collider, вхід з вулиці Кирилівська, 60

Початок – о 19:00, двері відкриваємо о 18:30

Квитки – перша хвиля по 400 uah, далі 500 uah

**

Mariiа&Magdalyna – дует Марусі та Надії, які співпрацюють разом уже 9 років. За весь цей час взяли участь у понад 10 проєктах, були учасницями соціального рейв-бенду «ЦеШо», актрисами театру “ДАХ” а у 2020 запустили спільний проєкт театральних мес Mariiа&Magdalyna. Також мають власну студію "ДАХ-Школа", де на перетині театру, музики та філософії досліджують людину, її почуття та сенси, навчають роботи з тілом та сучасного погляду на акторську гру.

yyaii – саунд-артистка Христина Кірік, контрабасистка, кураторка, яка працює в експериментальній та імпровізованій музиці. Закінчила музичний інститут Глієра за спеціальністю джазова контрабасистка та диригент. Христина є співзасновницею музичних проєктів KK4TET і FREEBUTTREE. З останніх років Христина активно займається електронною музикою під псевдонімом yyaii. В березні 2022 року вона доєдналась до Марії Магдалини як контрабасистка та електронна музикантка. Це була повна синергія. 

Олена Шикіна – дизайнерка, мультимедійна художниця. Як дизайнерка, вона створює досвід людини в цифровому середовищі, і досліджує межу між Дизайном та Мистецтвом. Олена співпрацює з українськими митцями, а також з театральним проектом Mariia&Magdalyna, проектуючи візуальний супровід, що генерується і деформується в режимі live, під час перформансів.

Квитки

  • Вхідний квиток

    500,00 ₴
    Продаж завершено

Загалом

0,00 ₴

Поділитися

bottom of page