top of page

пт, 08 лип.

|

Kyiv

Термінове повідомлення. Вулична виставка

виставка на подільських дошках оголошень та парканах

Реєстрацію закрито
Інші заходи
Термінове повідомлення. Вулична виставка
Термінове повідомлення. Вулична виставка

Час та місце

08 лип. 2022 р., 12:00 – 10 лип. 2022 р., 19:00

Kyiv, Podil, Kyiv, Ukraine, 02000

Гості

Про захід

ТЕРМІНОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ - вулична виставка на подільських дошках оголошень та парканах

На світлинах Богдана Гуляя закарбовані березневі київські пам'ятники, які з турботою і тривогою містяни вкривали мішками із піском. На світлинах воєнний Київ здається позачасовим: чорно-білі знімки, надруковані у техніці літ-друку могли бути зняті і в минулому столітті, коли столиця так само протистояла окупантам.

Оригінальні світлини також можна побачити наживо в Я Галереї на виставці "Ампутована Весна" з 7 липня по 6 серпня.

Богдан Сокур у своїй серії "Загиблі, Пам‘ять, Маріуполь (ориг. «Погибшие, Память, Мариуполь»)" зображує портрети маріупольців, які померли внаслідок російської військової агресії. Джерелом для серії стали фотографії, якими ділилися рідні і друзі померлих у спеціально створеному для цього телеграм-каналі. Дошки оголошень Подолу поступово заповнюються "мирними" повідомленнями, але такої опції не мають такі ж дошки на окупованих територіях.

Інші роботи Богдана можна побачити на виставці "Щоденники" у Dymchuk Gallery з 8 липня до 7 серпня.

Фото Георгія Іванченко намагаються відповісти на питання "Що таке війна?". Світляр фіксував події спочатку у Львові, потім на щойно деокупованих територіях Київщини та Чернігова, згодом відправився у Харків, а останні серії зняті ним на Миколаївському напрямку. 

Разом із однодумцями Георгій створив документально-рефлексійне об'єднання "Коріння", виставку робіт якого можна буде побачити у галереї Avangarden з 10 липня.

Вуличну виставку ТЕРМІНОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ можна буде переглянути на Подолі за допомогою мапи, яку ми опублікуємо із початком днів актуальної культури МЕРЕЖИВО, 7 липня.

Квитки

  • Донейт на цю та нові виставки

    Платіть скільки хочете
    Продаж завершено

Загалом

0,00 ₴

Поділитися

bottom of page