top of page

пт, 07 квіт.

|

Kyiv

Цимбровський/Мельниченко - EX VITA

одне з найхимерніших явищ в українській музиці від часів незалежності

Реєстрацію закрито
Інші заходи
Цимбровський/Мельниченко - EX VITA
Цимбровський/Мельниченко - EX VITA

Час та місце

07 квіт. 2023 р., 18:30 – 20:30

Kyiv, Saksahanskoho St, 6, Kyiv, Ukraine, 01033

Гості

Про захід

7  квітня , у п'ятницю, збираємось у Червоній залі Будинку кіно на музичний перформанс "EX VITA" від Ігоря Цимбровського та Тараса Мельниченка.  

Ігор Цимбровський — один з найцікавіших та найзагадковіших діячів українського андерграунду 80-90х років. Єдиний альбом Ігоря Цимбровського «Прийди янголе» (1995) досі залишається чи не найхимернішим явищем в українській музиці від часів незалежності.

В ту епоху Цимбровський був помітним діячем української нижньої сцени, виступав на Червоній Руті, їздив з гастролями закордон. В його творах теми Буття, людства, свободи, натхненні кращими представниками покоління Вудстоку, та віршами Михайль Семенка, Миколи Воробйова та Богдана-Ігоря Антонича. Однак, після його діяльності лишилось мінімум доказів його активності. Багато віршів, пісень, які можна вмістити у кілька альбомів – неоцифровані, через природній плин підпільного мистецтва та його невловимість. Та вони існують в просторі, готові до втілення.

До "EX VITA" увійдуть композиції, написані перед початком і протягом кількох перших місяців повномасштабного вторгнення, а також композиції з матеріалу Ігоря за 35 років спеціально до моменту. 

Виступ — це плин композицій, виконаних фальцетом під акомпанемент фортепіано (Фальцет Цимбровського — спадок від львівського хору «Дударик», де він співав у дитинстві). Разом з Ігорем на сцені — барабанник Тарас Мельниченко.

Вихід з андеграунду — це природний процес. Для того існує андерграунд, щоб з нього виходити. В снобістичному розумінні комусь може хочеться в нього заходити, але штучно це не вийде. Там не можна сидіти вічно.

Заголовна пісня альбому "Collage of War" можливо вперше буде зіграна на виступі 7 квітня.

читати:

Ігор Цимбровський: янгол у підпіллі - 19 вересня 2018, amnesia.in.ua

«ІГОР ЦИМБРОВСЬКИЙ – АРХІТЕКТОР ВЛАСНОЇ РЕАЛЬНОСТІ» - 23 травня 2022 року, marieclaire.ua

слухати:

Ігор Цимбровський & Тарас Мельниченко — Intermezzo 2000

подія здійснюється колаборацією : 

Леся Квартиринка, kontrabass promo,  Космос табір

технічний супровід :  Rent4dj

Квитки

  • Квиток останньої хвилі

    600,00 ₴
    Розпродано

Поділитися

bottom of page