top of page

нд, 06 лист.

|

Київ

WARНЯКАННЯ

Музичний документально-терапевтичний проєкт Антона Слєпакова та Андрія Соколова

Реєстрацію закрито
Інші заходи
WARНЯКАННЯ
WARНЯКАННЯ

Час та місце

06 лист. 2022 р., 18:00

Київ, 136, Велика Васильківська, Київ, Україна, 03150

Гості

Про захід

6 листопада, о 18:00 на сцені театру Дах warнякання: проєкт Антона Слєпакова та Андрія Соколова.

«Перші два тижні здавалося, що музика померла назавжди. Що найточніша та відповідна ілюстрація спорожнілого міста — дзвінка тиша. Але через якийсь час слова та звуки стали виповзати з віддалених раковин. Поки ми живі й можемо фіксувати те, що відбувається, ми це робитимемо, як можемо та вміємо» – Антон.

warнякання –  воєнні щоденникові записи Антона  поєднані з електронно-музичним супроводом Андрія, спроба задокументувати й терапевтично відрефлексувати події нинішнього часу.

Проєкт вже встиг відвідати Івано-Франківськ, Львів, Вінницю, Суми, Вознесенськ (Миколаївська обл.) та декілька разів прозвучати в столиці. 

Війна в країні продовжується, отже, альбом не завершено, наші з вами думки без висновків. Рефлексуємо далі.

Співтворці проєкту:

Антон Слєпаков відомий з 1997 року —  зібрав гурт «Я и друг мой грузовик», який розпався у 2012, але став одним з ключових представників альтернативної сцени Дніпра. Також  Слепаков відомий як співучасник гурту «Вагоновожатые», щоб був утворений у 2013 році. Вони випустили три мініальбоми та три альбоми, один з яких зазвучав українською. Гурт постійно експериментує з жанрами та форматами, зокрема, у 2016 році Вагоновожатые створили музичний супровід до фільму «Ордер на арешт» (1926) Георгія Тасіна.

Андрій Соколов —  електронний музикант, звукорежисер та дизайнер з дніпровським корінням, долучився до створення україномовного альбому ВНГВЖ - ВОГНЕПАЛЬНЕ.

Квитки

  • war​н​я​к​а​н​н​я @DAKH 6/11

    300,00 ₴
    Розпродано

Квитки на цей захід розпродано

Поділитися

bottom of page