top of page

сб, 09 лип.

|

Kyiv

Я.МИ – перформанс у Музеї Гетьманства

Registration is closed
See other events
Я.МИ –  перформанс у Музеї Гетьманства
Я.МИ –  перформанс у Музеї Гетьманства

Час та місце

09 лип. 2022 р., 19:00 – 20:00

Kyiv, Spaska St, 16b, Kyiv, Ukraine, 04070

Гості

Про захід

Що таке індивідуальні і колективні сенси?  Коли одні починають домінувати над іншими? Чи існує межа переходу із колективного в індивідуальне і навпаки? Що стоїть за незнаним досі українським об'єднанням навколо однієї мети, за бажанням знищити головного Ворога? Нація, Дух, Воля, яка Ідея? Звідки ці речі виникли і чи можемо Ми, чи можеш Ти ними володіти? Яка плата може бути за це об'єднання і які можуть бути наслідки?

Будемо досліджувати ці питання 9 липня, о 19:00 під час пластичного перформансу "Я.МИ".

Актори Данило Шраменко та Семен Кислий, учасники Hoolgian Art Community,  в минулому - актори ЦСМ "ДАХ" та музиканти перформативного гурту "Ціаністий Кафєль".

ПеркусіяОлександр Явдик, фаховий драмер, Космодесантник та велосипедист. Співпрацює з музичними проєктами "Женя і Катя", Стас Корольов та Асафатов Сергій. Співавтор та виконавець документального перформансу "Народження Їжака", випущенного у воєнному Києві на 17 день повномасштабної війни.

==

Це буде вже другий спільний перформанс Космос Табору та Hooligan Art Comunnity , створений з моменту повномасштабного вторгнення Росії до України. Перший був представлений у травні на культурному дні "Мистецтво-Зброя".

Hoolgian Art Community – група митців, що працюють з театром у форматі work-in-progress. Цей формат не передбачає кінцевої форми, допрацьовується та змінюється протягом свого існування, а глядач є співучасником цього процесу. Серед їх проєктів – серія україно-німецьких резиденцій TranzYt, Hoolgian та Radiation спільно з режисером Пітером Кантом.

==

"Я.МИ" є частиною програми днів актуальної культури "МЕРЕЖИВО"  7-10 липня – 4 дні, 13 локацій, 18 подій. Зустрічаємось відкривати українські культурні продукти, створені під час війни.

"МЕРЕЖИВО" – об'єднання творчих  угрупуваннь, незалежних мисткинь та митців, культурних осередків. Кооперуємось у культурний тил аби плекати нові змісти, бо вони є опора у шляху до перемоги.

Квитки

  • Чекін + Внесок на Культуру/ЗСУ

    Платіть скільки хочете
    Продаж завершено

Загалом

0,00 ₴

Поділитися

bottom of page