top of page
kosmos_logo_small.png

UKR

КіноДепартамент

КіноДепартамент - універсальна бойова одиниця кіногалузі, що створює, поширює та сприяє створенню аудіовізуальних творів заради нашої спільної культурної перемоги. Департамент це люди: творці, фахівці, небайдужі. Це власна техніка та ресурси для втілення проектів. Це середовище горизонтальних зв’язків Космос табору, що дозволяє розв'язувати проблеми та знаходити рішення швидко.

Є діло? 

Кінофестиваль, січень 2022

Фестиваль авторських кінострічок молодих українських режисерів, організований КіноДепартаментом, відбувся зимою 2022 року. Він мав на меті посилити горизонтальні зв'язки між фахівцями української кіноіндустрії, створити нові та посилити існуючі мистецькі колаборації, об'єднати креативну громаду, і вдихнути життя в прекрасний Будинок Кіно, що останнім часом залишався бездіяльним в мистецькому плані. З завданнями фестиваль впорався на відмінно: 

170

Кінострічок зібрав фестиваль, з яких було показано 80

1000

Гостей відвідали фестиваль

60

Музик надавали музичний супровід на джем сцені

Окупилась

Подія повністю з продажу квитків, без залучення спонсорів

Гогольтрейн

Арт-проект, 2019
Перший потяг в Україні легально забитий графіті

З 2018 року в Маріуполі проходив великий багатопрофільний фестиваль сучасного мистецтва StartUp GogolFest, куди щовесни приїжджали сотні людей з усієї України. З цією метою спільнота Космос Табору, разом з КіноДепартаментом створили арт-потяг, який перевозить учасників фестивалю до Маріуполя, розширюючи таким чином простір для діалогу, взаємодії та мистецтва. Ми уклали угоду з Мінінфраструктури та за допомогою державних установ прикрасили концептуальними ілюстраціями 8 вагонів. GogolTrain вважається глобальним проектом культурної мобільності, коли люди можуть легко подорожувати та відвідувати культурні заходи в різних регіонах країни.

Галерея

Відеопроекти реалізовані Кінодепартаментом або за його підтримки 

Ми знаходимось в Києві, на Подолі

Тобто в найсприятливішому місці для фільммейкінгу в Східній Європі

Кінодепартамент - 2022
  • Inst Kosmos
  • FB Kosmos
  • YT Kosmos
  • Email Stepan
  • Phone Stepan
bottom of page